Telové zábaly

 Sú ošetrenia zamerané na oddialenie procesu starnutia. Majú omladzujúco regeneračný efekt. Redukujú tukové tkanivo, majú detoxikačný a stimulačno-drenážny charakter. Upravujú mikro cirkuláciu, majú zoštíhlujúci, spevňujúci a anti-stresový účinok, podporujú produkciu endorfínu, čo garantuje dokonalú relaxáciu. Pokožka sa stáva elastickou, pevnejšou a dokonale hydratovanou. Prebieha proces obnovy buniek a obnovy kolagénu. 

Škoricový
Body wraping prestavuje kombinovanú kozmeticko-bandážovú techniku. Po nanesení krému sa ošetrené časti tela prekryjú fóliou. Výsledkom je stály a rovnomenný tlak na všetky ošetrované časti tela. Tlak, ktorý vyvíja fólia zvonka, spôsobuje nárast vnútorného tlaku v medzibunkovom priestore. Príjemné voňavý škoricový zábal rozprúdi lymfu a rozbije tukové bunky. Lymfatické a krvné cievy sú pripravené odvádzať prebytočné tekutiny spolu so splodinami procesu látkovej výmeny. Výsledkom je preukázateľný úbytok na objeme a celkové zlepšenie vzhľadu pokožky postihnutej celulitídou (tiež kŕčovými žilami a popraskanými žilkami).
 

Medový                                                                                                                                                                                                                                                          Výživný telový zábal pre podporu elasticity pokožky. Suchá, dehydrovaná pokožka získa maximum výživných látok. Podrážená a citlivá pokožka tela je ukľudnená, na dotyk je jemná a vláčna. S extra porciou starostlivosti bude Vaša pokožka tela úplne zregenerovaná a vyživená.
 

Kávový 
 Doprajte si trochu kávovej rozkoše. Vysoko energizujúca parfumácia zaujme svojou unikátnou   čistou a kľudnou  arómou  kávy. Telový  kávový  zábal nanesieme krúživými pohybmi a jemne premasírujeme  celé telo. Týmto krokom zbavíme Vaše telo odumretých buniek, odhalíme novú, jemnú a hladkú pokožku, aby mohla pokožka tela dobre absorbovať dodávanu hydratáciu  kávového zábalu.                                                                              

Čokoládový                                                                                                                                                                                                                                               Doprajte si dokonalý relax,ktorý si vychutnáte pri wellness procedúre,ktorá pozostáva s čokoládovej kúry! Čokoláda pozitívne vplýva pri tvorbe endorfínu a tak napomáha naplniť telo i dušu harmonickou energiou.Čokoláda dodáva polyfenoly,ktoré chránia cievy a bojujú proti oxidačnému stresu,čím sa stavajú pravým ochranným faktorom pokožky. Čokoláda zlepšuje celkový pocit blaha. UČINKY ČOKOLÁDY: spomaľuje starnutie vyhladzuje a tonizuje pokožku detoxikuje pokožku dodáva pokožke vitamíny,minerály,antioxidanty a koenzýmy. Chráni organizmus pred voľnými radikálmi zabraňuje vzniku zápalom je bohatým zdrojom antioxidantov obsahuje horčík,draslík,fosfor,vitámíny A,B,proteíny